ЦСКА-София сложи осмица на Ботев като гост

0
cska u19
-
-

Юношите на ЦСКА-София до 19 години постигнаха разгромна победа над Ботев (Враца) с 8:0. Двубоят от предпоследния кръг на Елитната група се игра на стадион „Христо Ботев“ във Враца.

Армейците водеха с 4:0 на почивката след хеттрик на Борислав Будинов и автогол на играч на домакините. През второто полувреме точни бяха Александър Иванов, Жулиан Манолов и Андрей Йорданов, който отбеляза два попадения.

В последния кръг ЦСКА-София ще приеме Черноморец (Бургас) на базата в Панчарево. Мачът е насрочен за 2 юни (събота) от 17:30 часа.

Ботев Вр – ЦСКА-София 0:8
Голмайстори: Борислав Будинов (3), Андрей Йорданов (2), Александър Иванов, Жулиан Манолов, автогол

Стартов състав на ЦСКА-София: Валентин Обретенов (в), Джулио Чарлов, Никола Борисов, Милен Манчев, Адриан Гиргинов, Николай Янков (к), Емануил Личев, Петър Петров, Иван Митрев, Андрей Йорданов, Бурислав Будинов

Резерви: Борис Груев (в), Йоан Бауренски, Асен Дончев, Борислав Биросов, Александър Иванов, Жулиан Манолов, Радослав Илиев

Старши треньор: Ивайло Станев