ЦСКА-София с първа победа на родна земя за годината(ВИДЕО)

0
-
-

ЦСКА-София победи с 4:0 Струмска слава в приятелска среща, която се проведе на базата в Панчарево. Юнус Санкаре откри резултата в 13-ата минута. Валентин Антов удвои актива за „червените“ в 22-ата минута. Енрике Рафаел покачи резултата в 71-ата минута, а Ахмед Ахмедов оформи и крайното 4:0 в края на мача.

ОБЕЩАНО! Бруно: ЦСКА ще бъде с 20% по-силен!

Това бе първата контрола на червените за годината на българска земя. Преди това възпитаниците на Бруно Акрапович изиграха три контроли в Турция. Срещата изгледаха техническия директор Алън Пардю и Данаил Ганчев.

След 13 минути игра Али Соу изведе Брадли Мазику в наказателното поле, той центрира към Юнус Санкаре, а той с глава вкара за 1:0. В 22-та минута резултатът стана 2:0. Тогава Тибо Вион центрира от ъглов удар на близката греда и Валентин Антов отблизо вкара втори гол. След половин час игра вратарят на Славата Петков, отрази страхотен удар на Тиаго Родригес.

В 52-та минута Георги ЙомовЙомов реализира гол, но страничният съдия вдигна флага си за засада. В 65-тата минута игра Акрапович пусна като резерва дошлият на проби гамбийски полузащитник Иса Худа. В 71-ата минута ЦСКА-София стигна и до трето попадение дело на Енрике Рафаел.Той шутира от въздуха и с десния крак матира стража на гостите за 3:0.Три минути преди края падна четвърти гол в срещата. Адалберто Пеняранда проби добре,намери непокрития Ахмед  Ахмедов и той оформи крайното 4:0.