ЦСКА-София с летящ старт! Отнесе Локо (ГО) за едно полувреме (ВИДЕО)

0
cska 1

ЦСКА-София потегли ударно в контролните срещи. „Червените“ победиха с 3:0 Локомотив (Горна Оряховица), като и трите попадения паднаха през второто полувреме. Проверката се игра в Тетевен.

Футболистите на Добромир Митов откриха резултата чрез Али Соу в 56-ата минута, а Жанио Бикел удвои в 79-ата минута. В 85-ата минута футболист на Локомотив си вкара автогол.

В 10-ата минута Стойчо Атанасов стреля извън наказателното поле, но право във Василев.

В 37-ата минута Локомотив можеше да поведе. Иван Михайлов нанесе много хубав удар, ала топката профуча до горния десен ъгъл на вратата.

В 43-ата минута Нуно Томаш засече с глава центриране от корнер, но вратарят на „железничарите“ улови без проблеми.

Червените отговориха с изстрел на Нуно Томаш, който засече с глава центриране от корнер в 43-ата минута, но топката се заби в земята и стана лесна за спасяване от Василев.

В 51-ата минута Жеферсон стреля чудесно от фаул, но Василев с невероятен рефлекс успя да избие в корнер.

5 минути по-късно ЦСКА-София поведе. След центриране от фаул, Али Соу от близко засече неспасяемо с глава за 1:0.

Малко по-късно Соу бе изведен сам срещу вратаря, но се засуети, бе застигнат от защитниците и ударът му от малък ъгъл бе избит в корнер.

Последваха няколко „червени“ пропуска, преди в 79-ата да се стигне до второ попадение. Денис Давидов намери на празна врата Бикел, който не сгреши за 2:0.

В 85-ата минута Бикел отдясно по земя, а защитник на Локомотив в опита си да изчисти топката я прати в собствената си мрежа за крайното 3:0.

ЦСКА-София: 30. Витаутас Черниаускас, 2. Стойчо Атанасов, 4. Божидар Чорбаджийски (к), 11. Петър Занев, 25.  Нуно Томаш, 26. Валентин Антов, 16. Жанио Бикел, 21. Диего Фабрини, 10. Евандро, 23. Митко Митков, 9. Тони Уот

Резерви: 12. Густаво Бусато, 1. Илия Шаламанов, 3. Жеферсон Телес, 5. Николай Бодуров, 28. Пламен Гълъбов, 6. Рубен Пинто, 7. Денис Давидов, 8. Едвин Джеси, 14. Греъм Кери, 17. Енрике Рафаел, 24. Стефан Дурич, 18. Мартин Смоленски, 20. Тиаго Родригес, 21. Али Соу