ЦСКА-София с класика срещу Нефтохимик при U19 (ВИДЕО)

0
cska u19 neftohimik u19

Юношите на ЦСКА-София до 19 години победиха Нефтохимик с 3:0 в мач от XXVIII кръг на Елитната група, който се игра на базата в Панчарево.

Армейците, водени от Ивайло Станев, поведоха в 26-та минута, когато след центриране отдясно на Асен Дончев Борислав Будинов беше точен с глава. Три минути по-късно Будинов вкара втори гол по идентичен начин след подаване от Божидар Чуканов. И третото попадение беше реализирано от Будинов с глава в 84-та минута, като този път центрирането беше на Адриан Гиргинов.

В следващия кръг ЦСКА-София гостува на Ботев (Враца).

ЦСКА – Нефтохимик 3:0

Голмайстор: Борислав Будинов (3)

Стартов състав: 1. Борис Груев (в), 8. Асен Дончев, 14. Йоан Бауренски, 15. Милен Манчев, 4. Адриан Гиргинов, 16. Емануил Личев, 17. Петър Петров (к), 10. Александър Иванов, 19. Борислав Борисов, 7. Божидар Чуканов, 9. Борислав Будинов

Резерви: 12. Валентин Обретенов (в), 20. Любослав Златков, 11. Радослав Илиев, 6. Ертан Тахиров, 18. Огнян Николов, 13. Андрей Йорданов

Старши треньор: Ивайло Станев