ЦСКА-София с брутална издънка пред погледа на Гриша Ганчев! Царско село ги спря за второто място (ВИДЕО)

0

ЦСКА-София допусна сензационна издънка срещу Царско село. На стадиона на Витоша, възпитаниците на Милош Крушчич загубиха с 1:2. При успех днес, „червените“ щяха да се изкачат на второ място. Вместо това, при успех утре, Левски ще дръпне с 5 точки аванс. На стадиона в Бистрица, за да изгледа мача на живо, бе пристигнал финансовият благодетел на ЦСКА-София – Гриша Ганчев.

Царско село шокира своя съперник още в 6-ата минута. След два блокирани удар, топката стигна на границата на наказателното поле до Андерсон Кордейро, който от там я прати в долния ляв ъгъл на вратата за 1:0.

240 секунди по-късно ЦСКА-София по чудо не изравни. Али Соу стреля мощно от наказателното поле. Пласид изби неубедително, топка се насочи към мрежата, „разходи се“ по голлинията, но се удари в дясната греда и бе изчистена.

В 20-ата минута ЦСКА-София изравни с малко късмет. Джеси проби отдясно и пусна успореден пас. Белтраме засече от вратарското поле, но Пласид спаси. Избитата топка обаче се удари отново в италианеца и влетя в мрежата за 1:1.

В 39-ата минута Джеси проби отдясно и намери в наказателното поле Али Соу. Последният стреля по диагонала, но на сантиметри до дясната греда.

120 секунди по-късно Царско село отново поведе. След центриране в наказателното поле, Жеферсон не изчисти добре, насочвайки топката пред дъгата на наказателното поле. От там Дилан Бахамбула посрещна със страховито воле, намирайки долния десен ъгъл на Бусато за 2:1.

В първата минута на даденото продължение, чудесна триходова комбинация Белтраме – Джеси – Пинто, завърши с удар на последния, отразен обаче от Пласид.

В началото на втората част Ната стреля в аут от малък ъгъл.

ЦСКА-София натисна сериозно своя съперник, но така и не стигна до чисто голово положение. ВМесто това, в 85-ата минута Царско село можеше да сложи точка на спора. Андерсон Кордейро се измъкна сам срещу вратаря и технично копна над него. Топката обаче премина от външната страна на лявата греда.

Минутка по-късно Дилан Бахамбула отправи топовен изстрел извън наказателното поле. Бусато изпита известни затруднения, но все пак успя да избие.

В 90-ата минута Евандро остана на чиста позиция в наказателното поле. Ударът му обаче бе слаб и право в Пласид.

Секунди след това Али Соу получи сам срещу вратаря в наказателното поле. Нападателят обаче се засуети и позволи на Хулио Лопез да му избие от краката.