0
ed232568d575d228f620c20586ee9d38.image .960x640
-
-

Юношите на ЦСКА-София до 15 години победиха Лудогорец с 3:0 в първия мач от 1/2-финалите на Държавното първенство, който се игра на базата в Панчарево.

Малките деца водени от Христо Марашлиев, откриха резултата в 3-та минута, когато точен беше Цветомир Цанев. Той реализира и втория гол в мача в 20-та минута и на почивката домакините имаха комфортна преднина.

В 41-та минута Георги Иванов центрира от фаул, а Тодор Петров си вкара автогол за 3:0. Червените пропуснаха няколко добри възможности да направят победата си още по-убедителна, а вратарят Ивайло Илиев се отличи с добри спасявания.

Двата тима доиграха последните 10 минути с по 10 души, след като капитанът Александър Бучков и Анастас Пемперски от Лудогорец бяха изгонени.

Реваншът в Разград ще се играе на 27 юни (сряда) от 10:30 часа.