ЦСКА-София представи отбора с победа над Царско село! Откараха французин в болница (ВИДЕО)

0
Снимка: cska.bg
-
-

ЦСКА-София спечели последната си контрола преди подновяването на първенството. „Червените“ се наложиха на стадион „Българска армия“ над Царско село с 3:0. Преди началото на двубоя имаше официално представяне на „армейците“, които бяха аплодирани от малцината зрители по трибуните.

След малко повече от 120 секунди игра. Кери центрира от корнер, стражът на Царско село увисна, Лам засече с глава, но над опразнената врата.

В 5-ата минута Вилдсхут проби отляво, нахлу в наказателното поле и пусна встрани от точката за изпълнение на дузпа. Греъм Кери засече без забавяне, но вратарят на „царете“ с чудесен рефлекс изби от голлинията.

В 13-ата минута „червените“ организираха бърза контраатака, в края на която Кери стреля. Ндиае обаче отново отново спаси.

180 секунди по-късно Вилдсхут бе изведен сам срещу вратаря. Ударът му обаче бе уловен от вратаря на гостите.

ЦСКА-София поведе в 24-ата минута. Кери центрира от корнер на първата греда, а Матей засече с глава за 1:0.

След множеството смени на почивката, Царско село започна по-активно втората част, без обаче това да доведе до опасност пред „червената“ врата.

В 58-ата минута пред Каломбо стреля от границата на наказателното поле, но високо над напречната греда.

В 63-ата минута ЦСКА-София получи доста неприятна новина. Пиее Зебли влезе грубо в краката на Тибо Вион, който напусна със съмнение за тежка контузия. Французинът се качи на линейка, която го откара за преглед в софийска болница.

В 72-ата минута Кох засече центриране от корнер на Чорбаджийски, но Ндиае плонжира и изби в нов ъглов удар.

В 80-ата минута Матео Лукарели получи втори жълт и съответно червен картон.

120 секунди по-късно ЦСКА-София удвои аванса си. Жорди Кайседо получи на границата на наказателното поле, с гръб към вратата. Нападателят се завъртя и с много прецизен удар порази долния ляв ъгъл на вратата за 2:0. При попадението изглеждаше, че еквадорецът е в засада, каквато обаче не бе маркирана.

В даденото продължение Гарсес центрира в наказателното поле, където Жорди Кайседо засече с глава. Ндиае се намеси изключително не убедително и позволи топката да спре в мрежата му за 3:0.

Веднага след това ЦСКА-София можеше да стигне и до четвърто попадение. Ндиайе обаче спаси удара на останалия сам срещу него Чарлс.

ЦСКА-София: 1. Бусато, 2. Матей, 29. Лам, 19. Турицов, 18. Мазику, 3. Жеферсон, 21. Юга, 8. Кери, 10. Йомов, 30. Вилдсхуд, 9, Кайседо

Царско село: 1. Ндиае, 3. Кавдански, 44. Николаев, 6. Лукарели, 2. Виторини, 8. Зебли, 93. Пулиезе, 22. Каломбо, 7. Мартинс, 11. Масела, 10. Христов