ЦСКА-София победи Вихрен в официалното представяне на отбора преди старта на сезона

0
ali sou

ЦСКА-София победи третодивизионния Вихрен Сандански с 3:0 в последната контрола преди старта на сезона. Двубоят бе официално представяне на състава, с който „червените“ ще играят през новата кампания. Около 3000 зрители, заели места в сектор „А“ на стадион Българска армия, аплодираха играчите.

ЦСКА-София се наложи след голове на новото попълнение Греъм Кери, голмайстора на „червените” Али Соу и Рубен Пинто.

ЦСКА-София поведе в резултата в 28-та минута. Новото попълнение Греъм Кери центрира много остро от фаул в наказателното поле, където Нуно Томаш се опита да играе с топката, но в крайна сметка не я докосна и тя влетя в мрежата за 1:0.

„Червените“ поведоха с 2:0 в 53-та минута след красив гол на Али Соу. Нападателят засече по прекрасен начин центриране от левия фланг и не остави шансове на вратаря на Вихрен.

В 72-та минута се получи грешка в отбраната на Вихрен, след като фубтолист на гостите се опита да намери свой съотборник, но вместо това изведе Евандро, който напредна и стреля, но неточно.

ЦСКА-София вкара трети гол в 83-та минута. След многоходова атака на домакините, топката попадна в Рубен Пинто около дъгата на наказателното поле, португалецът пое и с техничен удар по земята в долния десен ъгъл на вратата, изненада стража на Вихрен.