0
cska u19 atanas bornosuzov
-
-

Юношите на ЦСКА-София до 15 години победиха Черноморец с 2:0 в мач от XVII кръг на Елитната група, който се игра в Бургас.

Армейците пропуснаха няколко добри положения през първата част. Двата гола бяха отбелязани през второто полувреме от Йоан Борносузов и Георги Шаламанов.

ЦСКА-София продължава да е лидер в първенството с 45 точки след 14 победи и три равенства до момента.

Следващата седмица на ЦСКА-София предстоят два домакински мача – на 6 март (сряда) срещу Добруджа и на 10 март (неделя) срещу Славия.

Стартов състав: Иван Маринов (в), Виктор Атанасов, Мартин Влаевски, Валентин Ситнилски, Кирил Великов, Йоан Лозанов (к), Георги Чорбаджийски, Ясен Цеков, Иван Аврамов, Йоан Борносузов, Павел Жабов

Резерви: Константин Касабоков (в), Даниел Янакиев, Юлиан Илиев, Георги Шаламанов, Николай Няголов, Ясен Спиров, Александър Георгиев

Треньор: Атанас Борносузов