ЦСКА-София не успя да подслади юбилея на ЦСКА с победа над Лудогорец (ВИДЕО)

0
cska ludogorets
Снимка: lap.bg

ЦСКА-София и Лудогорец не успяха да се победят в дербито на кръга в Първа лига. В мач, посветен на 70-годишния юбилей на ЦСКА, съперниците не си отбелязаха гол, завършвайки 0:0.

Домакините започнаха по-активно срещата. В 6-ата минута обаче Лудогорец можеше да поведе. Кампаняро стреля от дистанция, но над вратата. В 24-ата минута Лукас Саша от границата на наказателното поле, но слабо и Черниаускас спаси.

В 44-ата минута Швиерчок по чудо не изведе гостите напред в резултата. Той стреля от разстояние, топката се отби в гредата, в ръката на Черниаускас и излезе в корнер.

В началото на втората част Кирил Десподов отправи хубав удар, но Броун спаси.

В 71-ата минута ЦСКА-София можеше да поведе след хубава атака. Манолев проби отдясно и намери в наказателното поле Кирил Десподов. Ударът на последния обаче срещна дясната греда.