ЦСКА-София не успя да победи и Македония ГП

0
cska otbor
-
-

ЦСКА-София завърши наравно петата си контрола по време на лагера в Турция. „Червените“ не успяха да победят Македония Гьорче Петров, след като последният съдийски сигнал прозвуча при резултат 0:0.

Двата отбора излязоха с фланелки „НЕ на насилието“, които бяха облекли върху официалните си екипи.

В 31-ата минута Туфегджич получи пред наказателното поле и стреля опасно по диагонала. Топката обаче профуча малко над напречната греда.

240 секунди по-късно дойде и първият точен удар в мача. Туфегджич центрира отдясно, а от точката за изпълнение на дузпа Шагоян засече с глава. Стевковски обаче успя да избие от голлинията.

В последната минута на полувремето Матеус Лемос нанесе мощен шут от дъгата пред наказателното поле. Топката обаче премина на сантиметри от горната греда.

В началото на втората част удар на Шопов бе избит от вратаря.

Секунди след това Туфегджич засече в наказателното поле центриране отляво, но премина до вратата.

В 69-ата минута северномакедонците не успяха да изчистят центриране от корнер. Топката стигна в наказателното поле до Браян Морено, чийто удар обаче бе слаб и право във вратаря.

В заключителните секунди Шопов стреля пред наказателното поле, но без да затрудни стража.

ЦСКА-София: 29. Димитър Евтимов, 19. Иван Турицов, 22. Енес Махмутович, 4. Мено Кох, 13. Галин Минков, 8. Станислав Шопов, 23. Жираир Шагоян, 26. Марселино Кареасо, 11. Лазар Туфегджич, 28. Браян Морено, 20. Радослав Живков

Резерви: 1. Густаво Бусато, 12. Илия Шаламанов, 2. Юрген Матей, 5. Брадли де Нойер, 6. Християн Петров, 7. Джонатан Линдсет, 14. Тобиас Хайнц, 24. Павел Жабов, 3. Жеферсон Телес, 15. Тибо Вион, 9. Дюкенс Назон, 17. Бисмарк Чарлс, 27. Маурисио Гарсес, 30. Дауда Бамба

МАКЕДОНИЯ ГП: 1. Стевковски, 11. Лазаревич, 5. Илиевски, 4. Мишевски, 3. Яго, 10. Воша, 20. Самаке, 8. Стоилов, 7. Лемос, 32. Стойкоски, 19. Скендери

Резерви: Тасев, Абази, Лисина, Алексовски, М. Славков, А. Славков, Стойков