ЦСКА-София най-накрая победи в Испания, макар и минимално (ВИДЕО)

0
cska
-
-

ЦСКА-София постигна първа победа, в третата си контрола в Испания. „Червените“ завършиха се наложиха с минималното 1:0 над китайския Шанхай Шенхуа.

В 9-ата минута вратарят на Шанхай се размина с топката, Перейра стреля с глава, но над напречната греда.

В 16-ата минута мощен изстрел на Джеси от границата на наказателното поле излезе в аут. В края на полувремето Тиаго нанесе силен удар от дистанция, но вратарят на Шенхуа изби в корнер.

В 57-ата минута играч на китайците засече с глава центриране от корнер, но в аут.

2 минути по-късно, когато ЦСКА-София създаде първото си чисто положение. Джеси изведе Рубен Пинто, който чукна покрай вратаря на китайците, но топката излезе в аут.

В 62-ата минута Ел Маестро смени цялата титулярна 11-ка на ЦСКА-София.

ЦСКА-София стигна до гол в 80-ата минута. Евандро намери Али Соу, който се разписа за 1:0.

ЦСКА-СОФИЯ: 30. Витаутас Черниаускас, 11. Станислав Манолев, 5. Николай Бодуров, 25. Стивън Перейра, 3. Жеферсон Телес, 16. Жанио Бикел, 20. Тиаго Родригес, 6. Рубен Пинто, 8. Едвин Джеси, 17. Енрике Рафаел, 22. Али Соу

Резерви: 1. Данте Стипица, 12. Петър Петров, 2. Стойчо Атанасов, 4. Божидар Чорбаджийски, 14. Ангел Лясков, 28. Никола Борисов, 26. Валентин Антов, 27. Борис Секулич, 23. Йоан Бауренски, 15. Кристиян Малинов, 18. Мартин Смоленски, 19. Кирил Десподов, 7. Жоржиньо, 10. Евандро