ЦСКА-София и Пирин се занулиха (ВИДЕО)

0

Пирин и ЦСКА-София не излъчиха победител в контролна среща. Съперниците изиграха неособено динамичен и интересен двубой на стадион „Христо Ботев“ в Благоевград, завършил 0:0.

В началните минути удар на футболист на Пирин премина покрай дясната греда. Гущеров пък опита за изчисти с глава центриране на Вион, но можеше да си отбележи автогол. Все пак Шейтанов улови топката.

В средата на полувремето съперниците си размениха по още едно положение. Изстрел от фал на Златинов излезе в аут, а на отсрещната врата удар на Вион премина до лявата греда.

В 35-ата минута Занев подаде към Йомов. Юношата на Левски преодоля защитник на домакините и стреля покрай вратаря, но с аут.

Последваха нови две възможности в рамките на минута за ЦСКА-София. Първо удар на Антов бе избит от вратаря на Пирин в корнер. След изпълнението му пък Соу засече с глава. Шейтанов обаче показа страхотен рефлекс и успя да докосне топката, която след това се отби в гредата.

В началото на втората част изстрел на Али Соу бе избит в корнер от Петър Петров.

В 54-ата минута Йомов стреля опасно, но след рикошет в крак на „зелен“ играч, топката излезе в корнер. След неговото изпълнение, отново Йомов нанесе силен удар, който този път премина до лявата греда.

В 61-ат аминтуа Занев изпълни хубаво фал. Топката обаче мина над лявата сглобка на вратата.

В 78-ата минута чудесна триходова комбинация Тиаго – Кери – Ахмедов доведе гол на последния. Попадението обаче бе отменено заради засада на ирландеца.