ЦСКА-София и Локо (Пд) не се победиха в Панчарево при U17

0
cska u17 lokomotiv plovdiv u17

Юношеският отбор на Локомотив (Пловдив) до 17 години завърши наравно 1:1 при гостуването си на ЦСКА-София. Срещата на базата в Панчарево се игра днес от 10:30. Голът за „смърфовете“ вкара Илия Смилянов в 14-та минута. В двубоят не взеха участие Филип Колев, който тренира с представителния отбор, наказаният за днес Петко Петков, а Ириней Айлов и Медиан Паров са с вирусно заболяване.

В 14-та минута многоходова акция на Локомотив завърши с гол. Ставри Юмерски центрира от ляво, а Илия Смилянов с премерен изстрел от границата на наказателното поле прати топката в мрежата на „армейците“ за 0:1. В 19-та минута ЦСКА-София получи правото да изпълни дузпа след нарушение на вратарят Кристиян Томов в малкия пеналт. Зад топката застана Ертан Тахиров, който възстанови равенството. „Черно-белите“ имаха още възможности за гол до края на срещата чрез Велко Мичкюров и Мартин Паскалев, но до ново попадение не се стигна.

Локомотив е на 9-та позиция в Елитната група до 17 години с актив от 39 точки. Следващата събота „черно-белите“ са домакини на Ботев (Пловдив) на Лаута в 16:30.