ЦСКА-София и Ботев (Пд) с равен баланс при Драганов

0

Драгомир Драганов бе определен за главен съдия на днешния мач. Той получава 4-ти наряд за двубой между ЦСКА-София и Ботев Пд, но досега всичките бяха в елита.

Първата му среща е на 1 октомври 2016 г. – 0:0 в Коматево. Тогава реферът гони Стенио от Ботев в 65-ата минута, но армейците не успяват да стигнат до гол.

Вторият наряд на Драганов е на 29 април 2018 г. и отново в Коматево – 2:1 за Ботев. Жоао Пауло открива за канарчетата в 31-ата минута, Хеан Карлос Бланко изравнява в 48-ата, но Стивън Петков в 55-ата оформя резултата.

При третия мач на Драганов, ЦСКА-София вече побеждава – 2:1 на 16 декември 2018 г. Началото на двубоя се забавя доста, тъй като армейците чистят снега от терена, но все пак се играе. Али Coy вкарва двата гола за успеха след асистенции на Десподов, а Серкан Юсеин е точен за пловдивчани.

Драганов не беше получавал наряд като главен съдия след подновяването на първенството. Той свири 1/4-финала Левски – Лудогорец на 5 март, спечелен от сините след дузпи (0:0).