ЦСКА-София е шампион при U15

0
-
-

ЦСКА-София U15 спечели домакинството си на Черно море с убедителното 4:0 и кръг преди края на първенството в елитната юношеска група до 15 години е недостижим на първото място.

„През първото полувреме младите армейци имаха много възможности за откриване на резултата, но нямаха шанс пред гола и двата отбора се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

През втората част момчетата на Стоян Ангелов бяха пълни господари на терена и нанизаха цели 4 попадения в противниковата врата. Капитанът Кирил Георгиев даде аванс на червените в началото на второто полувреме. Малко след това Димитър Христов удвои. Последваха още два гола, дело на голмайстора Илиян Димитров, който оформи крайното 4:0 след подадване на Милен Георгиев.

По този начин младите армейци са недостижими на първото място кръг преди края и напълно заслужено вдигнаха шампионската купа в първенството на елитната юношеска група до 15 години.

Стартов състав: Георги Гергинов (в), Светозар Евтов, Тодор Цонев, Алексей Раданов, Димитър Христов, Димитър Петров, Илиян Димитров, Кристиан Чачев, Христослав Ячев, Кирил Георгиев (к), Александър Кожухаров.

Резерви: Габриел Петковски, Александър Благовестов, Алексей Симов, Ангел Тодоров, Милен Георгиев, Георги Христанов, Мартин Иванов.

Старши треньор: Стоян Ангелов.