ЦСКА-София би Витоша за 7 минути (ВИДЕО)

0
cska vitosha
Снимка: lap.bg

ЦСКА-София стигна до очаквани 3 точки срещу Витоша. На Националния стадион „Васил Левски“ „армейците“ се наложиха като символични гости с 2:0, като попаденията паднаха в рамките на 7 минути.

ЦСКА-София поведе в 10-ата минута, още с първото си по-сериозно положение. Мауридес намери в наказателното поле Тиаго, който с удар по земя прати топката в мрежата за 0:1.

В 17-ата минута „армейците“ удвоиха аванса си. Рубен Пинто се разписа след центриране от корнер и опит на Чорбаджийски да стреля, при който топката се отби от тялото на Секулич и попадна в голмайстора.

В 32-ата минута Витоша можеше да върне интригата. Черниаускас обаче направи невероятно спасяване, след като изби удар от 2-3 метра на Георги Амзин.

В 62-ата минута Купенов засече центриране от корнер, но неточно.

В 76-ата минута Тиаго намери Мауридес, който на границата на наказателното поле овладя на гърди и стреля, но над вратата.