ЦСКА 1948 завърши сезона без загуба

0
cska 1948

Отборът на ЦСКА 1948 завърши 0:0 срещу Вихрен (Сандански) в среща от последния кръг на Югозападна Трета лига. Играчите на Валентин Илиев приключиха сезона без нито една загуба в шампионата. „Червените“ напълно заслужено триумфираха с титлата, която бе връчена минути след сблъсъка със „зелените“, които се окичиха с бронзовите медали.
В 18-ата минута Антонио Ласков бе близо до първото попадение, след като атакуващият играч на гостите шутира от дистанция, но топката срещна горната греда. Секунди след това и Петко Петков опита задна ножица, но опитът му не успя да порази вратата на Вихрен.Десет минути преди края на срещата Петко Петков засече с глава центриране отдясно, но таранът отново не успя да прати коженото кълбо в мрежата на Стефано Кунчев. В 85-ата минута бранителят на Вихрен Стоян Манолски получи директен червен картон, след като събори нападател на “червените”, който излизаше очи в очи с Кунчев.