ЦСКА 1948 завърши лагера със загуба от груби украинци

0

ЦСКА 1948 загуби последната си контрола в Турция. „Червените“ отстъпиха с 0:1 на Ингулец.

В 5-ата минута Климентов изведе Галин Иванов. Последният стреля опасно от дистанция, но покрай лявата греда.

В 11-ата минута Иванов стреля от фал, но Крогмский изби.

В 31-ата минута Ингулец направи фрапантен пропуск. Кучеренко стреля от непосредствена близост, но не уцели вратата.

В 35-ата минута Ситчинава изстреля истински снаряд от 20-ина метра. Топката обаче разтресе лявата греда. Вратарят Тодоров пък изби добавката в корнер.

240 секунди след това удар на Иванов от фал премина на сантиметри до гредата.

В края на полувремето Личев бе ударен в лицето. Това наложи втора принудителна смяна, след тази на Хайдаров в средата на полувремето.

Второто полувреме не предложи почти нищо интересно до самия му край. В 89-ата минута Бастунов стреля от границата на наказателното поле, но право в ръцете на вратаря.

В даденото продължение Ингулец стигна до победата. Главният рефер не отсъди нарушение срещу Петров, което позволи на трима състезатели на Ингулец да излязат срещу Тодоров и Щедрюк вкара на празна врата.

Малко по-късно Галин Иванов препъна отзад противников състезател, заради което щабовете на двата отбора заформиха спречкване на терена. Съдията не разбра кой извърши нарушението и показа директен червен картон, но не на Иванов, а на Савов

ЦСКА 1948: 1. Тодоров, 14. Савов, 28. Личев, 24. Марин, 8. Климентов, 88. Хайдаров, 10. Шопов, 28. Дамянов, 90. Ганчев, 33. Иванов, 20. Бастунов

ИНГУЛЕЦ: 1. Крогмский, 39. Балан, 89. Синегуб, 55. Семенко, 28. Павлов, 35. Шедрий, 5. Запорожец,