0
Снимка: facebook.com/fcCSKA48
-
-

ЦСКА 1948 постигна поведа в последната си контрола от лагера в Турция. „Армейците“ се наложиха с 2:1 над втородивизионния полски Миедж.

В 5-ата минута Даниел Наумов изби с една ръка опасен удар с глава на футболист на Миедж.

ЦСКА 1948 поведе в 12-ата минута. Ангел Бастунов засече с глава центриране отляво на Реян Даскалов, пращайки топката в долния десен ъгъл на вратата на Абрамович за 1:0.

Малко след попадението Денислав Александров стреля опасно, но не успя да се разпише.

В 34-ата минута Даниел Наумов показа класа след хубаво удар на Виктор Мартинес от воле.

ЦСКА 1948 удвои аванса си в 52-ата минута. Георги Русев намери Галин Иванов, който с хубав удар направи 2:0.

В 74-ата минута опасно положение за поляците за малко да завърши с автогол на Ндунгала, който опита да изчисти остро центриране.

10 минути по-късно поляците вкараха почетно попадение. Резервата Борислав Вакадинов спъна противник в наказателното поле и главният съдия отсъди дузпа. Зад топката застана Патрик Маку, който бе точен за 2:1.

ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов, 24. Лазар Марин, 87. Симеон Петров, 25. Георги Ангелов, 15. Александър Александров, 22. Реян Даскалов, 18. Ивайло Чочев, 20. Ангел Бастунов, 11. Денислав Александров, 7. Марио Топузов, 9. Александър Колев

Миедж: 31. Абрамович, 77. Азикиевич, 25. Миюсков, 50. Балцевич, 7. Гарух, 80. Бахаид, 27. Гарсия, 8. Мартинес, 10. Домингес, 17. Качмарек, 18. Заполник