ЦСКА 1948 се препъна в грузинци

0
Снимка: beroe.bg

ЦСКА 1948 завърши наравно с грузинския Торпедо (Кутаиси) във втората си контрола по време на подготовката на тима в Турция. Съперниците не стигнаха до гол и завършиха при резултат 0:0.

Срещата бе изгледана на живо от финансовия благодетел на „армейците“ – Цветомир Найденов.

В първата си проверка “червените” победиха с 2:1 германския Ханза (Рощок).

След равностойни начални минути, първо пред ЦСКА 1948 се откри добра възможност. Елитон засече с глава центриране в наказателното поле, но не сполучи.

В 21-ата минута имаше повторение на ситуацията. Този път обаче Елитон разтресе напречната греда.

10 минути по-късно Сашо Александров центрира отдясно. Октавиo засече с глава, но Квасквадзе улови.

В 86-ата минута Лясков центрира отляво. Радослав Кирилов засече с глава от границата на вратарското поле, но топката премина до дясната греда.

В последната минута пък Даниел Наумов с чудесна намеса запази нулевото равенство, избивайки удар под напречната греда.

ЦСКА 1948: 33. Ганев, 2, Джонатан, 14. Елитон, 3. Бидунга, 15. Александров, 18. Чочев, 8. Педриньо, 39. Умарбаев, 58. Октавио, 10. Русев, 25. Сердюк

ТОРПЕДО (КУТАИСИ): 30. Квасквадзе, 23. Кимадзе, 16. Сандокадзе, 34. Елбакидзе, 18. Мчедишвили, 7. Гигаури, 13. Манжгаладзе, 8. Кухианидзе, 20. Бугридзе, 17. Арабидзе, 29. Аквледиани