ЦСКА 1948 с минимална загуба от поляци

0
-
-

ЦСКА 1948 загуби от Стал (Миелец) в първата си контролна среща в Алания. „Армейците“ отстъпиха на полския тим с 1:2.

Мартин Камбуров прати топката в мрежата на Стал в 27-ата минута. Попадението обаче бе отменено заради засада.

В 35-ата минута поляците поведоха. Точен за 0:1 бе Павловски.

5 минути след началото на втората част, Стал удвои аванса си. След центриране от фал и кратко разбъркване, Марчин Флис с левия крак прати топката в мрежата на Наумов за 0:2.

В 61-ата минута ЦСКА 1948 намали изоставането си. Ивайло Чочев взе топката в наказателното поле на съперника, завъртя се и с удар по диагонала направи резултата 1:2.

ЦСКА 1948: 29. Наумов, 25. Ал. Александров, 3. Пиргов, 5. Минков, 24. Марин, 26. Серкан, 28. Личев, 70. Русев, 7. Топузов, 11. Д. Александров, 9. Камбуров.

СТАЛ: 1. Глива, 2. Гранлунд, 3. Чорбаджийски, 6. Флис, 23. Гетингер, 9. Прокич, 17. Форсел, 20. Томашевич, 21. Матрас, 27. Павловски, 77. Янковски.