ЦСКА 1948 с историческа победа! Галин Иванов се развихри (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
Снимка: ЦСКА 1948
-
-

ЦСКА 1948 записа историческа първа победа в родния футболен елит. „Армейците“ се наложиха с 2:0 при домакинството си на Монтана в мач от V кръг на efbet Лига. И двете попадения бяха дело на Галин Иванов.

В 10-ата минута Камбуров попречи неволно на Галин Иванов и ударът на последния не намери очертанията на вратата.

Малко по-късно пък изстрел на Цонков премина над напречната греда.

ЦСКА 1948 поведе в 31-ата минута. Серкан Юсеин намери пред наказателното поле Галин Иванов. Последният пък с боц намери неспасяемо долния десен ъгъл на вратата за 1:0.

В 64-ата минута Камбуров навърза няколко футболиста на гостите и стреля. Макенджиев обаче спаси.

Четвърт час преди края Лазар Марин намери в наказателното поле Галин Иванов, чийто шут мина над вратата.

В 79-ата минута Серкан Юсеин изведе Ангел Русев сам срещу вратаря. Ударът на последния обаче бе отразен с крак от Макенджиев.

В 87-ата минута ЦСКА 1948 сложи точка на спора. Денислав Александров подаде в наказателното поле на Галин Иванов. Бившият ас на Славия мина между двама от гостите и с удар пред вратарското поле не остави шансове на Макенджиев за 2:0.