ЦСКА 1948 продължава победния си ход към елита! Мина и през Монтана

0
66478575 2370729236341937 7406607467716542464 n
-
-

ЦСКА 1948 продължава с победната си серия на път към родния футболен елит. „Армейците“ спечелиха като гости дербито с Монтана с 1:0 и са еднолични лидери във Втора лига.

В 4-ata минута Даниел Наумов изби удар с глава на Владимир Айтов. Последва изстрел с глава на Иван Михов и отлична намеса на Наумов, който спаси сигурен гол.

В 14-ата минута Наумов отново показа класа, спасявайки изстрел на Николай Цветков. Отговорът на „червените“ дойде след грешка на стража Васил Симеонов, който остави вратата си празна, но Чавдар Ивайлов шутира в аут.

В последните секунди на първата част воле на Тони Иванов се отби в страничната греда на вратата на Монтана.

В 63-ата минута ЦСКА 1948 поведе. Центриране на Венцислав Василев бе засечено с глава от Андон Гущеров за 1:0.

В 83-ата минута Гущеров се размина с втори гол, стреляйки в тялото на вратаря от чиста позиция.