ЦСКА 1948 не можа да преодолее Локо Пд (ВИДЕО)

0
cska 1948 vidar kqrtanson
Снимка: facebook.com/fcCSKA48

ЦСКА 1948 и Локомотив (Пловдив) завършиха наравно 1:1  в мач от XV кръг на Първа лига. На стадион „Витоша“ в Бистрица . Двата тима изнесоха голяма битка, но в крайна сметка си поделиха по точка.

След 180 секунди игра Джовани опита да изненада Наумов с удар от далечно разстояние, но вратарят не позволи това да се случи.

Скоро след това Динко Хоркаш сгреши при изнасянето. Топката попадна в Аерон Зинга, чийто шут обаче бе неточен.

В 11-ата минута удар с глава на Елитон бе избит в корнер от Хоркаш.

120 секунди по-късно Педриньо стреля опасно от фал, но Хоркаш изби в нов корнер.

ЦСКА 1948 поведе след четвърт час игра. Георги Русев отне топката от Ангел Лясков, напредна до границата на наказателното поле, откъдето с прецизен изстрел порази долния ляв ъгъл на вратата за 1:0.

В 28-ата минута удар на Джовани от границата на наказателното поле мина над вратата.

Локомотив изравни в 44-ата минута. Джовани влезе в наказателното поле, където бе фаулиран от Гурища, а главният съдия отсъди дузпа. От бялата точка потърпевшият бе безапелационен за 1:1.

В даденото продължение „смърфовете“ можеха да осъществят и обрат. Алфа Конте бе изведен отдясно, напредна, нахлу в наказателното поле и стреля. Топката обаче профуча на сантиметри над напречната греда.

В началото на второто полувреме Конте се обърна добре и стреля, но топката премина встрани от вратата на Наумов.

В 50-ата минута пловдивските „железничари“ можеха да направят пълен обрат. Локомотив организира хубава атака. Дион подаде към Минчев, който с пета продължи към Конте. При неговия удар имаше рикошет и топката в крайна сметка се отби в напречната греда.

Силната игра на възпитаниците на Александър Томаш продължи и Наумов спаси удар на Джовани от далечно разстояние. В 58-ата минута Локомотив създаде още един добър шанс. След статично положение Хорхе Сегура свали към Христо Иванов, който стреля от воле, но Наумов се отчете с прекрасна намеса, за да запази паритета.

12 минути по-късно Антонио Вутов изведе Педриньо на отлична позиция, но крилото на домакините не успя да преодолее Хоркаш.

В 81-ата минута Георги Минчев нацели втора греда за гостите, но късметът отново се усмигна на ЦСКА 1948.

Три минути по-късно Хоркаш спаси удар на Русев.

Една минута преди края на редовното време се стигна до спречкване в средата на терена. Ангел Лясков получи втори жълт картон, докато Елитон получи директен червен за удар без топка срещу Димитър Илиев.

В самия край имаше интересна ситуация, при която главния рефер отсъди дузпа за домакините, но след намесата на ВАР тя бе отменена. Така резултатът остана непроменен.