ЦСКА 1948 не бави ЦСКА-София! Измисли им ново име и се възмути за неотсъдена дузпа

0
Снимка: cska.bg

ЦСКА 1948 не остана длъжен на ЦСКА-София. В описанието на снощния сблъсък, от новака в елите не споменават нито веднъж името на опонента, а го наричат „Опонентът на ЦСКА“ и „Съперникът на армейците“.

Същевременно от ЦСКА 1948 изразяват сериозни претенции за неотсъдена дузпа. Спорната ситуация бе в 35-ата минута, при резултат 1:0. Тогава Галин Иванов получи в наказателното поле, където бе изблъскан в гръб от Амос Юга. Главният съдия обаче не посочи бялата точка.

„В 35-ата минута се случи и до голяма степен най-спорният момент в мача. Галин Иванов остана близо до това да играе с топката в наказателното поле на съперника, но беше изблъскан в гръб от Юга. Халфът падна на тревата, но реферът Костадинов учудващо остана безмълвен. Решението логично ядоса треньорския щаб на „червените“, който реагира бурно“, написаха от ЦСКА 1948 на официалния си сайт.