ЦСКА 1948 може да понесе тежък удар за дербито с ЦСКА-София

0
Снимка: ЦСКА 1948

Участието на Даниел Hayмов в сблъсъка срещу ЦСКА-София става все по-малко вероятно. Двубоят на „Армията“ е в събота, 3 юни, от 18:00 часа. Той е от изключителна важност и за двата отбора. Домакините се борят със зъби и нокти за титлата, като имат точка аванс пред Лудогорец. Такава е преднината и на ЦСКА 1948 пред четвъртия Левски в битката за бронза и директно участие в Лигата на конференциите.

Наумов получи контузия в глезена по време на домакинството на Лудогорец, завършило 2:2. На него му бе оказана лекарска помощ, но той не успя да продължи и в 66-ата минута бе заменен от Генадий Ганев. Вчера националът отново не можа да вземе участие в тренировката на тима. Той пропусна всички занимания от началото на седмицата. Това означава, че шансовете му да излезе на „Армията“ са малки.

През този сезон 25-годишният вратар бе под рамката в 33 шампионатни мача, като в 14 от тях успя да запази мрежата си суха./ „Тема спорт“