ЦСКА 1948 и украинци не излъчиха победител в мач с 2 червени картона

0

ЦСКА 1948 и Ингулец не излъчиха победител в контролна среща. На терените в Банско съперниците си размениха по едно попадение за крайното 1:1. Освен това, двата тима удариха по една греда и получиха по един червен картон.

В 11-ата минута Русев остана сам срещу вратаря, но потърси комбинация, вместо удар. Последва шут, който бе блокиран. Топката попадна в Йосков, който на два пъти отправи удари, но така и не успя да реализира.

В 20-ата минута Климентов намери на ъгъла на наказателното поле Русев, чийто изстрел срещна напречната греда.

ЦСКА 1948 поведе в 23-ата минута. Валентин Йосков с шут от средна дистанция направи 1:0.

10 минути по-късно украинците изравниха. Бартулович се разписа с шут по земя за 1:1.

През втората част Костадин Илиев получи втори жълт картон и съответно червен картон.

В 82-ата минута Цвиркан нацели напречната греда.

В заключителните секунди на мача украински състезател получи директен червен картон за реплики срещу съдията.

ЦСКА 1948: 29. Наумов, 15. Г. Ангелов, 44. К. Илиев, 87. Петров, 22. Д. Илиев, 8. Климентов, 18. Чочев, 7. Топузов, 10. Русев, 98. Йосков, 43. Видев

Резерви: 1. Тодоров, 3. Пиргов, 42. Вакадинов, 11. Д. Александров, 24. Марин, 66. Кирилов, 5. Минков, 88. Хайдаров, 21. Върбанов, 33. Г. Иванов, 19. Пенев

ИНГУЛЕЦ: 21. Галчук, 55. Ковалев, 29. Поспелов, 28. Павлов, 8. Полеменко, 39. Опанасенко, 5. Запорожец, 11. Бартулович, 23. Шишка, 17. Ситало, 13. Коваленко

Резерви: 1. Швист, 73. Малиш, 22. Цвиркан, 24. Головкин, 7. Чогадзе, 6. Сетмалилов, 20. Мелничук