ЦСКА 1948 и съперникът на Ботев в Европа не успяха да си вкарат(ВИДЕО)

0
Снимка: cska1948.bg
-
-

ЦСКА 1948 и Апоел Никозия играят при резултат 0:0 в последната контрола за „червените“ от предсезонната подготовка. Преди този мач възпитаниците на Любослав Пенев имаха 5 поредни победи в контролите през лятната подготовка. И зъа първи път вкараха по-малоко от 3 гола в тях.

Мачът започна с шанс за домакините още в третата минута. Георги Русев беше изведен в наказателното поле, но опасното му подаване не беше засечено от нито един играч в „червено“ в наказателното поле.

Няколко минути по-късно Симеон Петров падна на тревата след тежък сблъсък с противников играч, но в крайна сметка успя да продължи двубоя.

В 16-а минута Карлос Охене пробва удар от дистанция, който обаче беше блокиран в ъглов удар.

В 29-ата минута на мача Даниел Наумов трябваше да се намесва, след като Канте Диавара излезе сам срещу него. Вратарят се оказа на по-добра позиция и спаси. В 33-та минута Октавио стреля с глава, но стражът на Апоел се справи.

Джонатан също пробва късмета си в 38-а минута, но неточно.
През втората част темпото по никакъв начин не се вдигна, а головите положения намаляха допълнително. В 69-а минута Старгос открадна топката по крилото и стреля в близкия ъгъл на Наумов, който се намеси без проблеми.

В 72-та минута дойде и най-чистият шанс за домакините. След центриране отляво на Стоичков централният бранител Цонков се оказа на чиста позиция, но ударът му срещна горната греда на вратата на Апоел.

В следващите минути последваха поредица от блокирани изстрели, без някой да може да регистрира сериозни положения.В 84-а минута Вит Белец се наложи да се намесва при удар на Енрике Рафаел.