ЦСКА 1948 и Ботев (Вр) със скучновато равенство

pedrinio
Снимка: facebook.com/fcCSKA48
-
-

ЦСКА 1948 и Ботев (Враца) не излъчиха победител в мач от XXVII кръг на Първа лига. На стадион „Витоша“ в Бистрица съперниците не стигнаха до гол, завършвайки 0:0.

В 29-ата минута Мартин Бачев засече с глава центриране от корнер, но топката мина над вратата.

Секунди по-късно Клери Себер бе изведен отлично, напредна и стреля на 2-3 метра от ъгъла на вратарското поле. Ударът му обаче бе избит от стража на домакините.

ЦСКА 1948 отговори 36-ата минута. Симеон Василев центрира отляво, Емил Ценов засече с глава, но над напречната греда.

60 секунди по-късно Сердюк стреля силно от дистанция. Топката тупна пред Бариос, който все пак успя да избие.

В 40-ата минута мощна тупалка от 30-ина метра на Талис профуча над целта.

Секунди след началото на втората част опасно центриране от корнер на „червените“ можеше да влети в мрежата, но Даниел Генов изчисти пред голлинията.

В 56-ата минута Даниел Генов нанесе удар от наказателното поле, който обаче бе слаб и право във вратаря.

В 80-ата минута Ботев можеше да поведе. Мартин Смоленски получи напълно необезпокояван на границата на наказателното поле. Шутът му обаче премина на сантиметри над напречната греда.

60 секунди след това удар на Даниел Генов рикошира във футболист на ЦСКА 1948 и топката отново мина над целта, излизайки в корнер.

В 87-ата минута мощен изстрел от над 20 метра на Антонио Вутов профуча над вратата.

В 1-ата минута на даденото продължение ЦСКА 1948 можеше да стигне до победата. Ударът от фал на Антонио Вутов обаче срещна лявата греда.