ЦСКА 1948-2 удари Спортист в дебюта на Русия

0
sportist svoge tsska 1948 2

ЦСКА 1948 II постигна успех с 4:2 при визитата си на Спортист в Своге, в среща от 30-ия кръг на Втора лига.

Това бе дебютен мач за треньора на столичани Иван Иванов, който пое отбора преди броени дни.След този мач “шоколадите” отново са в зоната на изпадащите, като тимът е 15-и с актив от 33 точки и на точка от спасителната зона.Дубълът на ЦСКА 1948 пък е 12-и с 40 точки и като цяло може да бъде спокоен за спасението си.

Емил Виячки откри за гостите от София в 3-ата минута, а Радослав Живков изравни в 31-ата за Спортист.В 37-ата минута играч на домакините от Своге бе изгонен от игра, а три минути след това Ивайло Марков бе точен от дузпа и върна преднината на ЦСКА 1948 II.Мартин Атанасов покачи на 1:3 с попадение в 49-ата минута, а Калоян Стефанов върна Спортист в играта с гол в 54-ата минута.

Никола Илиев в 79-ата минута обаче сложи край на спора и оформи крайното 2:4.