Царско село удари Витоша Бистрица със спорен гол в първия мач за годината(ВИДЕО)

0

Отборът на Царско село победи Витоша Бистрица с 1:0 в първия мач през 2020-а година в родната efbet Лига. Двубоят бе от 21-ия кръг на родния ни футболен елит. Единственото попадение реализира резервата Антонио Георгиев към края на срещата.

Гостите от Бистрица влязоха по-добре в мача и създадоха първите две положения. Първо Станислав Маламов стреля опасно в третата минута, а след още три по-късно Даниел Кутев изведе Лъчезар Котев сам срещу Пласид , но ударът му мина в опасна близост до вратата.

В деветата минута бразилецът Андерсон би покрай вратата при първия удар на царете в мача. Две по-късно пък Уесли Ната стреля силно от средна дистанция, но отново неточно. И следващата по-интересна ситуация дойде едва в 38-ата минута . Златен шанс за домакините пропиля Дилан Бахамбула. Негов удар с глава бе париран майсторски от Християн Василев.

И второто полувреме започна с шанс за Лудсинио Маренго. Дебютантът в Царско село стреля силно , но топката се отби в напречната греда на Василев.След час игра Гъргоров с глава продължи топката към Маламов, но неговият удар отблизо бе отразен от Пласид. Едва в 70-тата минута царете вкараха първия гол в мача. Само 30 секунди след като влезе в игра златна резерва Антонио Георгиев откри резултата. Попадението обаче бе доста спорно.На повторението се видя, че Андерсон Кордейро дозасече топката с дясната си ръка, което убегна от погледа на главния съдия Драгомир Драганов. До края на срещата удар на Атанас Кабов за гостите мина встрани от целта и това бе всчко в мача.