Царско село се подсили с човек на Бруно Акрапович

0
-
-

Царско село очевидно няма да е толкова слаб, колкото мнозина очакваха след сериозните промени в състава след края на есенния дял от сезона. В състава вече е още едно познато у нас име – доведеният от Бруно Акрапович в Локо Пд Валентино Пулиезе, съобщава „Мач Телеграф“. Швейцарецът с италиански паспорт е запазил типичната си прическа и вчера игра при разгрома с 6:0 над Сливнишки герой в първата контрола за годината. В състава се появи и Мартин Кавдански, за когото KotaSport.com съобщи, че ще играе за „царете“ и пред пролетта, както и Лукас Жупиан от Арда. Подготовка с отбора продължава да води Пламен Крумов, но той не взе участие в мача.

Дошлият от ЦСКА 1948 флангови футболисти Андрей Йорданов вкара три гола. Той беше точен в 52-ата минута, когато получи извеждащо подаване и преодоля вратаря на Сливнишки герой. След това вкара за 4:0 и 6:0, като последният гол падна 12 минути преди края. Другите голмайстори за Царско село са Кристиян Николов в 54-ата минута, който засече отбита от вратаря топка, Филип Ангелов, който се разписа в 61-ата минута и е футболист, преотстъпен от Славия, както и опитният нападател Вениислав Христов, който беше точен в 68-ата минута.