Царско село пречупи Септември в контрола

0
-
-

Царско село победи Септември (София) с 2:1 в контролна среща, която се игра на стадион „Арена Царско село“. Още в 4-ата минута Карим Роси отбеляза първия гол в мача. Второто попадение бе дело на Стефан Христов в 83-ата минута, а гостите върнаха един гол чрез Кирил Киров в заключителните секунди на двубоя. Царско село упражни контрол на мача през всичките 90 минути, но не успя да стигне до повече голове.

За Царско село в игра не се появиха Джони Пласид и Панайотис Лука, които в момента са част от националния отбор на Хаити и младежкия национален отбор на Кипър. С леки травми са Иван Бандаловски, Антонио Георгиев и Андерсон Кордейро, който също не играха.

През втората част дебют за Царско село направи младия вратар Милен Иванов. Роденият през 2003 година футболист влезе на мястото на Михаил Иванов.