Царско село излъга Локо (Сф) в дербито (ВИДЕО)

0
nesebar carsko selo 50

Царско село постигна важна победа като гост на Локомотив (София). „Царете“ се наложиха с минималното 1:0.

В 17-ата минута Костадин Хазуров стреля неточно с глава.

В 31-ата минута Росен Андонов улови далечен удар на Красимир Милошев.

В 39-ата минута „железничарите“ можеха да поведат. След разбъркване в наказателното поле, топката попадна у Даниел Васев, който стреля технично с десния крак. Росен Андонов обаче изби в корнер с невероятен рефлекс.

През втората част Георги Минчев излезе очи в очи с Александър Любенов, но нападателят се забави и стреля право в тялото на стража.

В 55-ата минута Локомотив направи невероятен пропуск. Мартин Станкев проби отдясно и центрира в наказателното поле към Костадин Хазуров, който стреля, но Андонов изби. При добавката Владислав Романов също опита да се разпише, но отново вратарят на “белите” се намеси.

В 66-ата минута играчите на Никола Спасов откриха резултата. След рикошет топката се озова при Антонио Георгиев, за когото остана най-лесното, а именно да накаже Любенов.

В 75-ата минута Георги Минчев на два пъти можеше да се разпише, но първо стражът на домакините се справи с волето на тарана, а след това опитът на Минчев с глава не намери целта.

В последните секунди на срещата домакините имаха претенции за дузпа, но главният съдия не посочи бялата точка.