Царско село и Миньор Пк не се победиха в контрола

0
-
-

Царско село направи 1:1 с Миньор Перник в контролна среща, която се игра на стадион „Арена Царско село“. Добрата новина за Любослав Пенев бе завръщането на двама трайно контузени футболисти. През второто полувреме в игра влязоха Стефан Христов, който претърпя операция преди няколко седмици и Густаво Карбониери. Бразилецът изигра първи минути от края на месец януари, когато скъса предни кръстни връзки по време на подготовката в Кипър.

Голът за Царско село реализира Емануил Манев в 33-ата минута. След пробив отляво и центриране на Ивайло Марков Емануил Манев се оказа най-съобразителен и реализира. Малко преди това домакините имаха още няколко добри голови положения. Първо в 11-ата минута Мирослав Будинов стреля с глава, но изпрати топката покрай вратата. Малко по-късно гостите от Перник успяха да избият топката след меле в наказателното поле.

Перничани успяха да изравнят в 70-ата минута, когато Янко Сандански стреля от границата на наказателното поле, топката рикошира и заблуди Джони Пласид.
Освен Янко Сандански, дебют за Миньор направиха и Четин Садула и Иван Вълчанов.