Царско село и Черно море не се победиха (ВИДЕО)

0
-
-

Царско село и Черно море не успяха да се победят в първи мач от XI кръг на efbet Лига. На стадиона на столичани, съперниците си размениха по едно попадение през втората част за крайното 1:1. Варненци доиграха мача с човек по-малко, след като в 77-ата минута Енчев получи червен картон.

Домакините можеха да поведат след само 120 секунди игра. Родни Антуи излезе сам срещу вратаря, но бе застигнат и фаулиран от Стефан Станчев. За провинението си обаче защитникът получи само жълт картон.

В 25-ата минута Стефан Станчев изпълни чудесно фаул, но топката срещна дясната греда.

В 37-ата минута Мартин Минчев направи сериозен пропуск, останал очи в очи със стража на домакините.

Царско село поведе в 49-ата минута. Центриране от фаул на Антон Карачанаков бе засечено с глава от Уесли Ната за 1:0.

Черно море реагира светкавично и в 55-ата минута равенството бе възстановено. След центриране от корнер на Родриго, Мирослав Енчев засече неспасяемо с глава за 1:1.

В 77-ата минута Мирослав Енчев влезе грубо в краката на Родни Антуи, за което реферът Георги Кабаков му показа директен червен картон.

120 секунди по-късно домакините изпълниха корнер, топката стигна до Георги Минчев, който обаче шутира от няколко метра в гредата и топката излезе в аут.

Минута по-късно отново Минчев бе на чиста позиция, но заложи на техничен удар и прати покрай Миятович, но встрани от целта.

Родни Антуи направи страхотен пробив отляво в 87-ата, центрира силно в наказателното поле, Андерсон Кордейро успя да засече с глава, но не насочи точно, въпреки че вратата бе опразнена.