Царско село и Арда продължават да се питат какво е да вкараш гол в efbet Лига

0
67054761 351301779134340 1503129130718199808 o
-
-

Царско село и Арда Кърджали завършиха 0:0 в първия мач от втория кръг на efbet Лига. Новаците в елита продължават да нямат отбелязан гол от началото на сезона, след като в първия кръг Царско село загуби от Лудогорец, а Арда направи 0:0 при домакинството си на Ботев.

На стадион „Славия“ в кв. „Овча Купел“, отборът на Арда имаше надмощие, но направи много сериозни пропуски пред вратата на Иван Чворович.

Първата опасност в срещата бе създадена в 4-та минута, когато Йордан Минев центрира остро в наказателното поле на Арда, където Емануил Манев стреля с глава, но Иван Караджов нямаше проблеми да улови топката.

Веселин Марчев пое топката пред границата на наказателното поле на Царско село в 34-та минута и без голяма подготовка отправи удар с левия крак. Топката прелетя опасно близо край десния страничен стълб на стража на Царско село.

Иван Караджов направи двойно спасяване в 77-та минута на срещата.

Георги Минчев бе изведен сам срещу вратаря на Арда в 78-та минута, но Иван Караджов спаси удара му. Последва и разбъркване в наказателното поле, след който не се стигна до гол.

Радослав Василев бе изведен сам срещу вратаря Чворович в 79-та минута, но ударът му бе отразен.

Румян Ховсепян пое топката в 84-та минута пред дъгата и стреля с плътен удар, но Иван Чворович спаси.

Царско село: Иван Чворович – Йордан Минев, Мартин Кавдански, Реян Даскалов, Веселин Минев – Евертон Диас, Антонио Георгиев, Родни Антви, Уесли Ната – Емануил Манев, Георги Минчев

Треньор: Никола Спасов

Арда: Иван Караджов – Деян Лозев, Венцислав Василев, Зоран Гаич, Дарко Глишич – Румян Овсепян, Емил Мартинов – Иван Коконов, Веселин Марчев, Жоао Аморим – Елиша Сам

Треньор: Стамен Белчев