Трима юноши подсилиха Локомотив

0
23.05 9.l
- -

Вторият ден от подготовката на Локомотив Пловдив измина, като в него футболистите на Душан Косич тренираха двуразово на „Лаута“.

 

Към заниманията се присъединиха и юношите от втория отбор на „смърфовете“ – Йоан Джелепов, Николай Димитров и Стефан Гочев.

През утрешния ден играчите на Косич ще започнат и с медицинските прегледи.

Първата контрола на Локомотив Пловдив е срещу Арда на 4 юли.

0 0 votes
Article Rating
Абонирай се
Известие от
guest
0 Comments
стари
нови най-гласувани