Треньорът на Осиек се закани на ЦСКА-София

0
Снимка: twitter.com/nkosijek

Треньорът на Ocиек Ненад Биелица бе доволен от изстрадания успех на неговия тим с 2:1 срещу Хърватски драговоляц и директно се закани на ЦСКА-София преди реванша в Лигата на конференциите в четвъртък.

„Беше тежко, но в такъв ритъм, в който се редуват мачове в първенството и Европа, и при такива атмосферни условия само този, който е бил на нашето място, знае колко трудно е. Заслужихме победата, което е видимо от броя създадени положения, удари във вратата и корнери. Пристискахме съперника и имахме търпение да изчакаме правилния момент. Най-важното в подобни ситуации е, че спечелихме трите точки. Направих много промени и се видя, че дори и тези, които прекарват повече време на пейката, могат да се включат добре в игра.

В психологически план тази победа бе много важна преди реванша срещу ЦСКА в четвъртък. Два гола разлика не са нещо недостижимо. Може да вкараме 2 и повече гола на всеки съперник и сме подготвени да играем продължения, ако това се налага. Няма какво да губим в настоящата ситуация и ще се хвърлим „ва банк“. Надявам се фактът, че в момента сме на първо място в класирането, да се отрази положително на самочувствието ни за реванша с ЦСКА“, заяви след срещата с Хърватски драговоляц специалистът, цитиран от „Тема спорт“.