Томаш връща схемата с таран за Лудогорец

0
aleksandar tomash
Снимка: lokomotivpd.com

Треньорът на Локомотив Пловдив – Александър Томаш – ще направи промени по състава за гостуването на Лудогорец в 1/8-финалите за Купата на България. Сблъсъкът срещу разградчани е утре от 17:30 часа и ще бъде предаван пряко по Диема спорт.

В събота срещу Левски (0:3) Томаш предпочете Конте за върха на атаката. Още на почивката обаче той го замени с тарана Георги Минчев. Сега ролите на „Хювефарма Арена“ ще бъдат разменени и се очаква именно Минчев да стартира. Той има 3 гола за черно-белите в 19 шампионатни двубоя.

Нелошо включване срещу Левски направи Лео Сена. Той се появи на мястото на национала Христо Иванов и успя да пораздвижи нещата в халфовата линия. Сена внесе енергичност в действията, но импулсът на тима не продължи много дълго. Това е и причината Локомотив да не успее да прониже Пламен Андреев и да постави под напрежение Левски, който водеше с 2:0 след първото полувреме./ „Тема спорт“