Томаш: Липсва ни класа и самочувствие! Не отбелязваме, но това струва пари

0
-
-

Старши треньорът на Етър – Александър Томаш – сподели мнението си за нулевото равенство с Ботев (Пд).

„Първите 15-20 минути имахме проблеми. Ботев е отбор, който тепърва ще набира инерция и ще играе роля в първенството. След 20-ата минута обаче имаше един отбор на терена – нашият. Не мога да не бъда доволен от нищо. Създадохме достатъчно ситуации, 100-процентови. Просто не ни достигна голът. Липсва ни класа, липсва ни самочувствие. Не съм доволен, че не отбелязваме. Създаваме положения, което е хубавото. Другото струва пари, това е истината.

Откакто съм тук с екипа ми, Етър от всеки мач можеше да вземе нещо. Не съм доволен само от предния мач с ЦСКА. Имахме недостатъчно вяра. Трябват ни точки. Ще бъде тежко от психологическа гледна точка и тук ще е моята роля. Аз виждам след всеки мач момчетата в съблекалнята – „абе ние можем, ама нещо не ни достига“.

Борбата ще е до последно и ще е жестока. Искам победи. Бягам от себе си, от играта, която искам, защо ми трябват точки.

Искам да сме агресивни, да пресираме. Неминуемо някъде ще закъсняваме“, коментира Томаш/