Тигрите без Бойко Борисов биха Локо София с дузпи

0
-
-

Витоша (Бистрица) е победител в зона “София – град” на първенството за ветерани. На финала Тигрите биха изключително трудно коравия тим на Локомотив (София) с 6:5 след изпълнение на дузпи (1:1 в редовното време),пише Vitoshanews.com.

По този начин “зелените” продължават участието си в републиканското първенство. В следващата фаза те ще се изправят срещу Драгоман, който отстрани Ботев (Ихтиман).Локото поведе още в 6-ата минута, след като блестящ пас в коридор на Христо Коилов изведе Владо Манчев сам срещу вратаря на домакините Димчо Митов и той го проедоля за 0:1.

В 15-ата минута Витоша изравни, след като рожбата на Локо (Сф) Георги Пеев изравни, засичайки с глава центриране отдясно за 1:1.20 минути по-късно Манчев се откъсна сам срещу Митов, прехвърли стража, но и вратата.

След почивката масираните атаки на домакините се разбиваха в отлично организираната отбрана в червено-черно. Така редовното време изтече и се стигна до изпълнението на дузпи. При тях по-здрави излязоха нервите на домакините. Фатален за гостите се оказа пропускът на Георги Борисов.