Тиаго спаси ЦСКА-София от загуба срещу Царско село (ВИДЕО)

0

ЦСКА-София завърши наравно в последната си контрола преди началото на двубоите от Лига Европа и Първа лига. На стадион „Българска армия“, „червените“ направиха 1:1 с Царско село. Преди началото на срещата, ЦСКА-София представи официално отбора си за новия сезон.

В днешната проверка Царско село поведе в 9-ата минута чрез Минчев. Тиаго Родригес успя да изравни до края на полувремето – в 40-ата минута Тиаго. През втората част нови попадения не паднаха и спарингът завърши без победител.

Заради контузии контролата пропуснаха Слави Петров, Станислав Манолев, Стойчо Атанасов и Александър Георгиев.

Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас (в), 25. Стивън Перейра, 5. Николай Бодуров (к), 27. Борис Секулич, 14. Ангел Лясков, 6. Рубен Пинто, 16. Жанио Бикел, 20. Тиаго Родригес, 8. Едвин Джеси, 19. Кирил Десподов, 9. Фернандо Каранга

Резерви: 33. Георги Китанов (в), 1. Данте Стипица (в), 7. Жоржиньо, 3. Жеферсон Телес, 4. Божидар Чорбаджийски, 15. Кристиян Малинов, 17. Енрике Рафаел, 21. Тонислав Йорданов, 23. Александър Дюлгеров, 26. Валентин Антов, 28. Пламен Гълъбов