Ти да видиш! Лично Борбалан пратил Кабаков на Вили Вуцов

0
velislav vucov

Лично шефът на Съдийската комисия – Давид Борбалан – е назначил Георги Кабаков за главен рефер на двубоя Янтра – Черноморец Бургас, съобщава „Тема спорт“. Мачът се проведе вчера в Габрово и завърши 1:1. Даниел Младенов даде аванс на домакините в 68-ата минута, а в 84-ата Живко Петков изравни. В 92-рата минута Иван-Йоанис Атанатос влезе изключително грубо с крак в главата на Даниел Кабанелас, за което получи червен картон. Такъв бе показан и на Живко Петков, който реагира бурно на нарушението.

В последно време старши треньорът на Янтра Вили Вуцов не спира да критикува арбитрите и СК, в голяма част с право. Това е вбесило Давид Борбалан, който е разпоредил рефер №1 у нас да ръководи срещата на стадион „Христо Ботев“.

Чашата на търпението от страна на Борбалан е преляла на двубоя Марек – Янтра на „Бончук“ (1:1). Шефът на съдиите изгледа срещата от трибуните, а след нея Вуцов бе във вихъра си, бълвайки огън и жупел към арбитрите. Главен съдия бе Денислав Сталев, който е син на бившия шеф на реферите Йордан Сталев. Вуцов също бе в ложата на „Бончук“, тъй като е наказан за 6 мача. Санкцията му бе намалена на 4 срещи. Той бе в компанията на Янек Кючуков, Анжело Кючуков и Еньо Кръстовчев.