Текпетей би контра на Десподов: Не сме егоисти пред гола! Бяхме късметлии, че не получихме попадение

0
Снимка: ludogorets.com
- -

Футболистът на Лудогорец – Бърнард Текпетей – сподели мнението си за победата с 1:0 над Андерлехт.

„Бяхме късметлии, че не получихме гол. Хубаво е, че вкарахме един гол, но имаше много ситуации, от които трябваше да се възползваме по-добре. Най-важното е, че победихме. Ще останем спокойни и ще видим какво ще се случи.

Не сме доволни от представянето си. Трябва да вдигнем нивото си. Искаме феновете да са доволни, всички привърженици да са щастливи. Надяваме се, че в следващия мач ще се представим много по-добре, да докажем, че сме най-добрият отбор в България.

Не се притесняваме за реванша. Можем да се възползваме от контраатаки и други неща. Ще изгледаме отново този двубой и след това ще си направим изводите. Ще отидем в Белгия много по-силни, защото искаме да продължим в следващия кръг.

Не съм съгласен, че сме егоисти пред гола. Ако аз вкарам, всички ще са щастливи. Ако не вкарам, това е положението“, коментира Текпетей.