Черноморец 1919 с равенство срещу Ботев (Пд) при U15

0
-
-

ФК Черноморец 1919 завърши наравно с Ботев (Пд), в мач от II кръг на първенството U15. Двубоят се игра на стадиона в кв. Ветрен и бе с изключително драматичен развой. Гостите поведоха 3 минути преди края на редовното време, но „акулите“ изравниха в последната 70-а минута. Именно при резултат 1:1 прозвуча последният съдийски сигнал, като по този начин двата тима си разделиха по точка.

Черноморец успя да прати топката във врата на пловдивчани още в 8-та минута. Попадението на Даниел Димитров обаче бе отменено заради засада. В последните секунди на първата част гостите можеха да поведат, но топката се отклони в гредата на Пламен Пепеляшев. В началото на втората част Христо Димов отправи силен удар, който обаче премина до десния страничен стълб. В 67-ата минута Ботев успя да отбележи и вече се виждаше победител. Не така мислеха обаче момчетата на Борис Борисов. В последните секунди на редовното време Димо Кръстев с изстрел извън наказателното поле не остави никакви шансове за вратаря на гостите, оформяйки крайното 1:1.

Състав на ФК Черноморец 1919 U15: Пл. Пепеляшев, Г. Господинов, М. Димитров, В. Делев, П. Петров, Д. Иванов, Д. Кръстев, Д. Димитров, Й. Томов, Хр. Димов, Кр. Лефтеров

Резерви: Св. Манолов, М. Ибрямов, С. Александров, Д. Киряков, В. Стоилов, Вл. Бонев, Ал. Ангелов