Черноморец 1919 с категорична победа над Несебър при старшата

0

Юношите – старша възраст на ФК Черноморец 1919 постигнаха нова убедителна победа. В мач от IV кръг на първенството, „акулите“ се наложиха като домакини на Несебър с 5:0.

Руси Грозев изведе Черноморец напред в резултата в 21-ата минута. Само 120 секунди по-късно Радослав Иванов удвои преднината. В 28-ата минута резултатът придоби класическо измерение, след второ попадение в мача на на Руси Грозев. Авансът на „акулите“ можеше да набъбне след по-малко от 2 минути, но Симеон Русев не успя да реализира от дузпа. Така първото полувреме приключи при 3:0 за Черноморец. През втората част възпитаниците на Николай Кръстев понамалиха темпото, но въпреки това стигнаха до нови 2 безответни гола. След час игра Денис Стефанов направи 4:0, а 5 минути преди края на мача Никола Авджиев оформи крайното 5:0.