Талант от Бургас бележи за Фиорентина

0

Юношеският национал на България Димо Кръстев отбеляза втория гол за Фиорентина при победата над Виртус Ентела с 4:0 в двубой от 7-ия кръг на шампионата при юношите до 17 години на Италия. Срещата се игра на стадион Бартолоци в Скандичи до Флоренция.

След нулево първо полувреме, „виолетовите“ наложиха своята воля. Първо в 52-ата минута, голмайсторът на Фиорентина Сене откри резултата. Само три минути по-късно при центриране в наказателното поле, юношата на Нефтохимик наскочи всички и се разписа за 2:0.

В последните десет минути, Фиорентина вкара нови гола. Сене вкара от дузпа за 3:0, а секунди по-късно отново той оформи своя хеттрик.Това е шести мач за Кръстев през този сезон с екипа на Фиорентина, като е твърд титуляр на поста дефанзивен полузащитник.