Талант на Левски започва титуляр за Витоша (Бистрица)

0
iliq dimitrov

Нападателят Илия Димитров е гласен за титуляр от треньора на Витоша Енгибар Енгибаров за предстоящия мач с Дунав, пише „Тема спорт“. Тигрите гостуват в Русе в понеделник, 12 август, от 18:00 часа, а двубоят ще бъде предаван пряко по Диема спорт.

Илия Димитров бе взет под наем от Левски в началото на седмицата. В сряда той участва в контролата на бистричани срещу втородивизионния Струмска слава. Спарингът бе спечелен от Витоша с 2:0, като головете реализираха Андрес Санчес преди почивката и Мартин Станкев през второто полувреме.

Все още не е ясно дали Енгибаров ще разчита на друг младок, взет от Левски. Това е 20-годишното крило Атанас Кабов. Фланговият нападател не записа игрови минути в спаринга.

Витоша е на последно място в класирането. След първите 4 кръга в елита тимът все още не е спечелил точка.